0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International UEFA Nations League, League A, Gr. 1
Netherlands
۳
۰
Germany
Finished
۲۲:۱۵
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group A
Senegal
۳
۰
Sudan
Finished
۲۲:۳۰
  International UEFA Nations League, League C, Gr. 3
Bulgaria
۲
۱
Cyprus
Finished
۲۲:۱۵
Norway
۱
۰
Slovenia
Finished
۱۹:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group E
Nigeria
۴
۰
Libya
Finished
۱۸:۳۰
South Africa
۶
۰
Seychelles
Finished
۱۶:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group J
Tunisia
۱
۰
Niger
Finished
۲۱:۴۵
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group B
Morocco
۱
۰
Comoros
Finished
۲۱:۳۰
  International UEFA Nations League, League D, Gr. 4
Macedonia
۴
۱
Liechtenstein
Finished
۲۲:۱۵
Armenia
۰
۱
Gibraltar
Finished
۱۹:۳۰
  International UEFA Nations League, League D, Gr. 1
Georgia
۳
۰
Andorra
Finished
۱۹:۳۰
Latvia
۱
۱
Kazakhstan
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
Flamengo RJ
۳
۰
Fluminense RJ
Finished
۲۳:۳۰
  International International Friendly Games
Oman
۱
۱
Philippines
Finished
۱۹:۰۰
Peru
۳
۰
Chile
Finished
۰۴:۰۰
  Spain LaLiga 2
Sporting Gijon
۱
۱
CF Reus Deportiu
Finished
۱۹:۳۰
CA Osasuna
۳
۱
Cordoba CF
Finished
۱۷:۳۰
CD Numancia
۱
۰
Real Zaragoza
Finished
۲۲:۰۰
UD Almeria
۳
۰
Union Deportiva Las Palmas
Finished
۲۲:۰۰
  USA Major League Soccer
Los Angeles FC
۴
۲
Houston Dynamo
Finished
۰۵:۳۰
Minnesota United FC
۰
۲
Colorado Rapids
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Atletico GO
۱
۲
Sampaio Correa MA
Finished
۰۳:۰۰
Vila Nova GO
۲
۰
BOA EC MG
Finished
۲۳:۰۰
Oeste SP
۰
۰
Fortaleza CE
Finished
۲۳:۰۰
CSA AL
۱
۲
Ponte Preta SP
Finished
۰۴:۰۰
Juventude RS
۳
۵
Goias GO
Finished
۰۱:۴۵
Guarani FC SP
۱
۲
Avai SC
Finished
۲۳:۰۰
  Uruguay Primera Division, Clausura
Penarol Montevideo
۲
۰
Atletico Fenix Montevideo
Finished
۲۲:۳۰
CA Atenas De San Carlos
۲
۲
Rampla Juniors
Finished
۲۲:۳۰
  Colombia Primera A, Clausura
Jaguares FC
۰
۰
Atletico Huila
Finished
۲۳:۴۵
Boyaca Patriotas FC
۰
۱
Rionegro Aguilas
Finished
۰۰:۳۰
  England National League
Salford City FC
۲
۲
Braintree Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Harrogate Town FC
۲
۲
Dover Athletic FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Fylde
۲
۰
Maidstone United FC
Finished
۱۷:۳۰
Eastleigh FC
۱
۲
Aldershot Town FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Halifax Town
۱
۱
Chesterfield FC
Finished
۱۹:۴۵
Boreham Wood FC
۳
۱
Maidenhead United FC
Finished
۱۷:۳۰
Dagenham & Redbridge FC
۱
۲
Wrexham FC
Finished
۱۷:۳۰
Leyton Orient FC
۰
۰
Hartlepool United FC
Finished
۱۷:۳۰
Solihull Moors FC
۲
۱
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۷:۳۰
Bromley FC
۲
۱
Barrow AFC
Finished
۱۷:۳۰
Havant & Waterlooville FC
۰
۱
Gateshead FC
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 2
Middelfart
۲
۱
BK Marienlyst
Finished
۱۵:۳۰
Skovshoved IF
۱
۰
HIK Hellerup
Finished
۱۴:۳۰
BK Frem
۲
۰
AB Gladsaxe
Finished
۱۵:۳۰
Vanlose IF
۰
۳
B 93 Kopenhagen
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Seongnam FC
۲
۲
Gwangju FC
Finished
۰۸:۳۰
Suwon FC
۳
۲
Daejeon Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Bucheon FC 1995
۰
۱
FC Anyang
Finished
۱۰:۳۰
  Paraguay Primera Division, Clausura
Sportivo Luqueno
۱
۱
CA 3 De Febrero
Finished
۰۰:۳۰
Independiente Fbc
۱
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۲:۴۵
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group L
Uganda
۳
۰
Lesotho
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J.League 2
Kyoto Sanga FC
۱
۰
Tokushima Vortis
Finished
۱۱:۳۰
Ehime FC
۰
۲
Yokohama FC
Finished
۰۹:۳۰
Omiya Ardija
۱
۰
Tochigi SC
Finished
۱۰:۳۰
Ventforet Kofu
۰
۰
Niigata Albirex
Finished
۱۰:۳۰
FC Gifu
۲
۱
Fagiano Okayama
Finished
۰۹:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۱
Avispa Fukuoka
Finished
۱۰:۰۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group G
Democratic Republic of Congo
۱
۲
Zimbabwe
Finished
۲۱:۰۰
  Mexico Liga Premier
Ciervos FC
۲
۱
CD Nuevo Chimalhuacan
Finished
۰۰:۳۰
FC Coyotes Tlaxcala
۳
۰
Tuxtla FC
Finished
۱۹:۳۰
  Ecuador Serie A, Segunda Etapa
CSD Macara
۱
۱
Delfin SC
Finished
۰۴:۳۰
  International Youth U19 Friendly Games
Armenia
۰
۴
France
Finished
۱۱:۳۰
  England League One
Accrington Stanley
۳
۱
Bradford City
Finished
۱۷:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۲
Portsmouth FC
Finished
۱۷:۳۰
Coventry City
۱
۰
Wycombe Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
Barnsley FC
۳
۲
Luton Town
Finished
۱۴:۳۰
Oxford United
۲
۰
Plymouth Argyle
Finished
۱۷:۳۰
Rochdale AFC
۲
۳
Doncaster Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Scunthorpe United
۰
۲
Peterborough United
Finished
۱۷:۳۰
Fleetwood Town
۲
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۷:۳۰
Burton Albion
۱
۰
Bristol Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Gillingham FC
۰
۲
Southend United
Finished
۱۷:۳۰
Sunderland AFC
-
-
Blackpool FC
Cancelled
۱۷:۳۰
  Scotland Challenge Cup
Ross County
۳
۱
Montrose FC
Finished
۱۷:۳۰
Dunfermline Athletic
۲
۲
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Connah'S Quay Nomads
۲
۰
Coleraine FC
Finished
۲۲:۰۰
Bohemians Dublin
۰
۰
Sutton United FC
Finished
۱۷:۳۰
East Fife FC
۲
۰
Queen of The South
Finished
۱۷:۳۰
Motherwell FC U21
۲
۰
Sligo Rovers
Finished
۱۷:۳۰
ST Mirren U21
۲
۴
Queens Park FC
Finished
۱۷:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group K
Mozambique
۱
۲
Namibia
Finished
۱۸:۳۰
  England League Two
Exeter City
۲
۰
Swindon Town
Finished
۱۷:۳۰
Colchester United
۳
۱
Crawley Town
Finished
۱۷:۳۰
Port Vale
۲
۶
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
Carlisle United
۰
۲
Morecambe FC
Finished
۱۷:۳۰
Mansfield Town
-
-
Grimsby Town
Cancelled
۱۵:۳۰
Northampton Town
۲
۱
Forest Green Rovers
Finished
۱۶:۳۰
Cambridge United
۰
۱
Milton Keynes Dons
Finished
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
-
-
Yeovil Town
Cancelled
۱۷:۳۰
Crewe Alexandra
۱
۱
Bury FC
Finished
۱۷:۳۰
Newport County
۲
۱
Stevenage FC
Finished
۱۷:۳۰
  Guatemala Liga Nacional, Apertura
CD Petapa
۱
۳
Deportivo Siquinala
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Iztapa
۰
۲
Deportivo Malacateco
Finished
۲۲:۳۰
  Germany Amateur Bundesliga, Women
FC Bayern Munich
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۴:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Lala FC
۲
۱
GV Maracay FC
Finished
۲۲:۳۰
Deportivo JBL Del Zulia
۲
۰
CD Hermanos Colmenarez
Finished
۲۳:۰۰
Yaracuy FC
۱
۲
Margarita FC
Finished
۲۳:۰۰
  Chile Primera B
Melipilla
۱
۱
Club De Deportes Valdivia
Finished
۲۳:۳۰
  Portugal League Cup, Group A
CD Aves
۳
۰
Rio Ave FC
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo III
Ce Europa
۱
۰
Girona Fc
Finished
۱۹:۳۰
Ud Cornella
۱
۰
FC Barcelona
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
Kocaelispor
۳
۰
Bucaspor
Finished
۱۹:۳۰
1461 Trabzon
۱
۱
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Panama Premier Reserve League
San Francisco FC (Pan)
۱
۰
Sporting SM
Finished
۰۲:۳۰
Union Deportivo Universitario
-
-
Tauro FC
Cancelled
۱۷:۳۰
  Russia Football National League
FC Sibir Novosibirsk
۰
۰
FC Nizhny Novgorod
Finished
۱۳:۳۰
FC Luch
۱
۰
FC Avangard Kursk
Finished
۱۳:۳۰
FC Krasnodar-2
۲
۱
FC Zenit-2 ST Petersburg
Finished
۱۵:۳۰
FC Ska-Khabarovsk
۰
۱
FC Rotor
Finished
۰۸:۳۰
FC Tom Tomsk
۱
۰
PFC Sochi
Finished
۱۳:۳۰
FC Tambov
۲
۰
FC Spartak-2 Moscow
Finished
۱۵:۰۰
FC Chertanovo Moscow
۰
۱
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۵:۳۰
FC Mordovia Saransk
۱
۱
FC Khimki
Finished
۱۷:۳۰
FC Armavir
۲
۲
FC Baltika Kaliningrad
Finished
۱۷:۳۰
  Wales Premier League
Barry Town United FC
۱
۰
Carmarthen Town AFC
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Paulista, Segunda Divisao
AA Inter Bebedouro SP
۰
۲
Primavera FC SP
Finished
۲۲:۳۰
  USA United Soccer League
Ottawa Fury FC
۰
۲
Charleston Battery
Finished
۲۱:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Kfum Oslo
۱
۱
Bryne FK
Finished
۱۴:۳۰
Skeid Fotball
۱
۰
Arendal
Finished
۱۴:۳۰
  Austria Amateur Landesliga Niederösterreich
SV Stripfing
۲
۲
SCU Ardagger
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Copa Chile
Palestino
۲
۰
Universidad De Chile
Finished
۲۱:۳۰
CSD Barnechea
۰
۱
Audax Italiano
Finished
۰۲:۳۰
  Georgia U19 Soccer League
Locomotive Tbilisi
۴
۱
FC Gagra
Finished
۱۳:۳۰
FC Dila Gori
۲
۲
FC Norchi Dinamo
Finished
۱۲:۰۰
  Argentina Primera Division, Women
Atletico Lanus
۰
۳
Boca Juniors
Finished
۲۲:۰۰
CA Huracan
۱
۱
CA River Plate (Arg)
Finished
۲۲:۰۰
Racing Club
۵
۱
Deportivo Moron
Finished
۲۲:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
Platanias FC
۱
۱
Irodotos
Finished
۱۷:۳۰
FK Dinamo 1945 Pancevo
-
-
FK Red Star Belgrade
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey Amateur 2. Lig, Beyaz Grup
Manisaspor
۱
۱
Gumushanespor
Finished
۱۹:۳۰
Sakaryaspor
۲
۰
Amed Sportif Faaliyetler
Finished
۱۹:۳۰
Keciorengucu
۱
۱
Inegolspor
Finished
۱۵:۰۰
Utas Usakspor A.s
۲
۱
Sancaktepe Belediye Spor
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
۱
۰
Instituto AC Cordoba
Finished
۲۳:۳۰
Arsenal De Sarandi
۳
۰
Mitre Santiago Del Estero
Finished
۲۲:۰۰
Villa Dalmine
۱
۱
Deportivo Moron
Finished
۲۲:۰۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 1
Brabrand IF
۲
۰
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۳۰
FC Sydvest 05 Tonder
۰
۱
Kolding IF
Finished
۱۶:۳۰
Dalum IF
۰
۱
Aarhus Fremad
Finished
۱۵:۳۰
Jammerbugt FC
۲
۱
Ringkobing IF
Finished
۱۵:۳۰
Odder Igf
۱
۳
Vejgaard BK
Finished
۱۵:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga West
FC Kufstein
۲
۰
SK Bischofshofen
Finished
۱۷:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۴
۱
FC Langenegg
Finished
۱۷:۳۰
VfB Hohenems
۱
۱
SV Groedig
Finished
۱۷:۳۰
TSV St. Johann
۲
۰
SC Rheindorf Altach II
Finished
۱۷:۳۰
FC Dornbirn 1913
۴
۱
SV Seekirchen
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Goiano, 3 Divisao
Aparecida Es Go
۰
۰
Mineiros GO
Finished
۲۲:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
FC Flora Tallinn
۱
۱
Parnu JK
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
Linkopings FC
۰
۱
Eskilstuna United
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo II
Athletic de Bilbao
۲
۰
Valvanera Cd
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
1. FC Nurnberg II
۲
۰
SV Wacker Burghausen
Finished
۱۵:۳۰
FC Pipinsried
۳
۳
FC Memmingen
Finished
۱۷:۳۰
SpVgg Bayreuth
۳
۱
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
VfR Garching
۰
۰
SV Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۵:۳۰
SV Schalding-Heining
۳
۴
TSV Buchbach
Finished
۱۵:۳۰
FV Illertissen
۰
۲
TSV 1860 Rosenheim
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04 II
۳
۱
SV Heimstetten
Finished
۱۵:۳۰
VfB Eichstatt
۱
۰
SpVgg Greuther Furth II
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria U21 Algerian Ligue 2
USM Annaba
۲
۰
RC Relizane
Finished
۱۳:۳۰
Amal Bou Saada
۳
۱
ES Mostaganem
Finished
۱۳:۳۰
  Serbia U19 Serbian League
Fk Bask Beograd
۱
۰
Partizan Belgrad
Finished
۱۱:۳۰
FK Internacional
۱
۱
FK Rad Beograd
Finished
۱۰:۳۰
FK Radnicki Nis
۱
۶
FK Brodarac
Finished
۱۰:۳۰
  Turkey Amateur 2. Lig, Kirmizi Grup
Menemen Belediye Spor
۲
۱
Kahramanmarasspor
Finished
۱۹:۳۰
Konya Anadolu Selcukspor
۱
۲
Bugsasspor
Finished
۱۵:۰۰
Tokatspor
۱
۲
Sivas Belediye Spor
Finished
۱۵:۰۰
Darica Genclerbirligi
۰
۱
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۵:۳۰
Fatih Karagumruk SK
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۵:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۲
۲
Pendikspor
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
FC Rasnov
-
-
Unirea Dej
Finished
۱۵:۳۰
AFC Unirea Tasnad
-
-
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Central Cordoba Sde
۱
۱
Gimnasia Y Esgrima De La Plata
Finished
۲۱:۳۰
  Poland I Liga
Chrobry Glogow
۰
۰
Stal Mielec
Finished
۱۸:۳۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Drutex-Bytovia
Finished
۱۸:۳۰
Wigry Suwalki
۲
۲
GKS Tychy
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Zone Moskovskaya Oblast, Group B
Legion Ivanteevka
۱
۲
Volna Dubna
Finished
۱۴:۳۰
Sdyusshor Bronnitsy
۵
۲
FC Vidnoe
Finished
۱۴:۳۰
Fc Olimp Moscow
-
-
Venyukovo Chekhov
Cancelled
۱۵:۳۰
  Russia Zone Moskovskaya Oblast, Group A
SOK Keramik
۲
۰
Lobnya
Finished
۱۴:۳۰
FC Dolgoprudny-2
۲
۱
Peresvet Domodedovo
Finished
۱۹:۳۰
FC Kolomna-2
۰
۲
FC Znamya Noginsk
Finished
۱۴:۳۰
  Serbia Srpska Liga, Belgrade
Gsp Polet
۸
۱
Stepojevac Vaga
Finished
۱۲:۳۰
  Israel U19 Premier Division 1
Hapoel Ramat Gan Efrayim
۱
۱
Maccabi Netanya
Finished
۱۱:۰۰
Hapoel Tel Aviv
۰
۱
SC Ironi Ashdod
Finished
۱۱:۰۰
  Brazil U20 Tournament Otavio Pinto Guimaraes
Duque de Caxias
۲
۰
Tigres Do Brasil RJ
Finished
۲۱:۳۰
Flamengo RJ
۴
۰
Audax Rio EC
Finished
۲۱:۳۰
Sampaio Correa RJ
-
-
Madureira RJ
Finished
۲۱:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VII
Real Murcia CF
۱
۰
Atletico Madrileno
Finished
۱۸:۳۰
Cd Roda
۰
۰
Ranero Cf
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Girone C
Rende Calcio 1968
۰
۲
Potenza Calcio
Finished
۲۲:۰۰
Paganese Calcio 1926
۰
۴
US Catanzaro 1929
Finished
۱۶:۰۰
Trapani Calcio
۱
۰
AS Bisceglie
Finished
۱۶:۰۰
Sicula Leonzio
۰
۱
FC Rieti
Finished
۱۸:۰۰
Casertana FC
۱
۱
Calcio Catania
Finished
۲۰:۰۰
Matera Calcio
۱
۲
Virtus Francavilla Calcio
Finished
۲۰:۰۰
US Vibonese Calcio
۲
۰
Cavese 1919
Finished
۲۲:۰۰
  International UEFA Nations League, League B, Gr. 4
Republic of Ireland
۰
۰
Denmark
Finished
۲۲:۱۵
  Brazil Copa FGF
Ypiranga Futebol Clube RS
۱
۱
Internacional RS
Finished
۲۲:۳۰
  International UEFA Nations League, League B, Gr. 1
Slovakia
۱
۲
Czech Republic
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga West
1. FC Cologne II
۰
۳
ROT Weiss Oberhausen
Finished
۱۵:۳۰
Bonner SC
۱
۲
SV Rodinghausen
Finished
۱۵:۳۰
SV 19 Straelen
۱
۲
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۵:۳۰
SV Lippstadt 08
۲
۰
Borussia Dortmund II
Finished
۱۵:۳۰
ROT Weiss Essen
۰
۱
FC Victoria Cologne
Finished
۱۵:۳۰
TV Herkenrath
۲
۲
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Kaan-Marienborn
۵
۱
SC Wiedenbrück
Finished
۱۵:۳۰
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Chinandega
۰
۶
Real Esteli
Finished
۲۲:۰۰
  Argentina Copa Santa Fe
Colon de Santa Fe
-
-
Atletico San Jorge Mutual Y Social
Cancelled
۲۳:۰۰
  Indonesia Liga 1
Perseru Serui
۲
۰
Persela Lamongan
Finished
۱۰:۰۰
Psis Semarang
۱
۰
Barito Putera
Finished
۱۲:۰۰
Persebaya Surabaya
۰
۱
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
Offenbacher FC Kickers 1901
۱
۱
TSG Balingen
Finished
۱۵:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
۳
۳
SC Hessen Dreieich
Finished
۱۵:۳۰
SSV Ulm 1846
۲
۱
FSV Frankfurt 1899
Finished
۱۵:۳۰
Fc-Astoria Walldorf
۳
۶
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۳۰
SV 07 Elversberg
۲
۱
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۵:۳۰
VfR Wormatia 08 Worms
۲
۳
SV Waldhof Mannheim 07
Finished
۱۵:۳۰
  Canada Canadian Soccer League, Playoffs
FC Vorkuta
-
-
Scarborough SC
Finished
۲۲:۳۰
  Ecuador Reserve League
SD Aucas Reserve
-
-
El Nacional Reserve
Cancelled
۲۱:۳۰
  Belgium First Division B, First stage
Oud-Heverlee Leuven
-
-
Lommel United
Cancelled
۱۸:۳۰
KSV Roeselare
-
-
KVC Westerlo
Cancelled
۲۲:۰۰
  Italy Serie C, Girone B
Rimini FC 1912
۱
۱
SS Teramo Calcio
Finished
۱۸:۰۰
  Scotland League Two
Elgin City
۳
۱
Cowdenbeath FC
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland Championship
Partick Thistle
۱
۲
Dundee United
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland Erste Liga Classic
FC Mendrisio
۳
۳
Fc Thalwil
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Krasnodar Krai Championship
Olimp-universport
۴
۰
Academy Football
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
Atsv Stadl-Paura
۰
۲
WAC (A)
Finished
۱۶:۳۰
Grazer AK
۲
۱
USV Allerheiligen
Finished
۲۰:۰۰
  Norway 2nd Division, Group 1
Fram Larvik
۲
۰
Baerum
Finished
۱۶:۳۰
Odds BK II
۲
۳
Raufoss Fotball
Finished
۱۷:۳۰
Moss FK
۱
۱
Grorud IL
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic Divize E
Hermanice
۲
۲
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CS Afumati
-
-
AS FC Agricola Borcea
Finished
۱۵:۳۰
  Norway Toppserien, Women
Valerenga
۲
۱
Avaldsnes
Finished
۱۵:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga East
FC Stadlau
۲
۵
FC Marchfeld Donauauen
Finished
۱۵:۳۰
SV Leobendorf
۱
۱
SC Team Wiener Linien
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Republic of Bashkortostan Championship
Start-altair Ufimskiy Rayon
-
-
Sarmat Ufa
Cancelled
۱۱:۳۰
Ufa-2001
۲
۰
Devon Dysh 4 Oktyabrsk
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 1
AS Stiinta Miroslava
۲
۱
Acs Somuz Falticeni
Finished
۱۵:۳۰
  Ukraine Vyscha League Donbass Region
Avangard Kramatorsk
-
-
Prometey Donetsk Region
Cancelled
۱۵:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
SC Weiche Flensburg 08
۴
۱
Lueneburger SK Hansa
Finished
۱۵:۰۰
SSV Jeddeloh II
۱
۱
Hamburger SV II
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic Cup
FK Pardubice
۱
۲
FK Jablonec
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 2
Yeni Orduspor Kulubu
۲
۰
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Duzcespor
۰
۰
Catalcaspor
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VI
Cd Ofra
۲
۳
RC Victoria
Finished
۱۴:۳۰
Arucas Cf
۲
۰
CD Laguna
Finished
۱۵:۰۰
  Finland Amateur 3 Division Turku
Pif Jalkapallo
۲
۲
Tove
Finished
۱۴:۳۰
Wilpas
۴
۵
Someron Voima
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
Yomraspor
۰
۰
Sile Yildizspor
Finished
۱۴:۳۰
Artvin Hopaspor
۱
۰
Karbel Karakopru Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۱
Erbaaspor
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Ykkonen, Women
TPV Tampere
-
-
VIFK
Finished
۱۳:۳۰
  Japan Japan Football League
Yokogawa Musashino FC
-
-
Sony Sendai
Cancelled
۰۸:۳۰
  Russia Saint Petersburg First League
Konstantinovskoye-Okrug
-
-
FK KF
Cancelled
۱۳:۳۰
Ekran-Dina
۲
۰
Pobeda
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur U21 Super Lig
Goeztepe AS
۰
۲
Atiker Konyaspor 1922
Finished
۱۳:۳۰
  Vietnam V-League, Relegation/Promotion
NAM Dinh
۰
۰
Hanoi B
Finished
۱۳:۰۰
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
Tartu FC Santos II
۱
۲
Tartu JK Welco II
Finished
۱۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید