0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International UEFA Nations League, League A, Gr. 3
Poland
۰
۱
Italy
Finished
۲۲:۱۵
  International International Friendly Games
Scotland
۱
۳
Portugal
Finished
۱۹:۳۰
Thailand
۱
۰
Trinidad & Tobago
Finished
۱۴:۳۰
  International UEFA Nations League, League C, Gr. 1
Israel
۲
۰
Albania
Finished
۲۲:۱۵
  International UEFA Nations League, League D, Gr. 3
Azerbaijan
۱
۱
Malta
Finished
۱۹:۳۰
Faroe Islands
۱
۱
Kosovo
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
Palmeiras SP
۲
۰
Gremio FB Porto Alegrense
Finished
۲۲:۳۰
Internacional RS
۳
۱
SAO Paulo SP
Finished
۲۲:۳۰
Vasco DA Gama RJ
۲
۰
Cruzeiro MG
Finished
۲۲:۳۰
Santos FC
۱
۰
Corinthians SP
Finished
۰۱:۳۰
Chapecoense SC
۰
۱
Vitoria BA
Finished
۱۷:۳۰
Bahia Salvador BA
۲
۰
Parana Clube PR
Finished
۰۳:۳۰
  International UEFA Nations League, League C, Gr. 4
Romania
۰
۰
Serbia
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
۱
۴
Montenegro
Finished
۲۲:۱۵
  International Youth U19 Friendly Games
Portugal
۰
۰
Montenegro
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
۲
۱
Cyprus
Finished
۱۱:۳۰
  Spain LaLiga 2
Granada CF
۱
۰
RCD Mallorca
Finished
۲۲:۱۵
CD Tenerife
۰
۰
CD Lugo
Finished
۱۴:۳۰
CF Rayo Majadahonda
۱
۰
Real Oviedo
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Arabian Gulf Cup, Group A
AL Wahda FC
۲
۰
Dibba AL Fujairah
Finished
۱۶:۴۰
Shabab AL Ahli Dubai Club
۲
۱
Ajman Club
Finished
۱۹:۱۵
AL Ittihad Kalba
۱
۲
Baniyas SC
Finished
۱۶:۳۵
  USA Major League Soccer
DC United
۱
۰
FC Dallas
Finished
۰۰:۲۵
New England Revolution
۲
۰
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
  Colombia Primera A, Clausura
Leones FC
۰
۱
La Equidad
Finished
۲۳:۴۵
Alianza Petrolera
۱
۰
Boyaca Chico FC
Finished
۰۲:۰۰
Independiente Santa Fe
۲
۲
Club Deportivo Junior FC
Finished
۰۴:۱۵
  Costa Rica Primera Division, Apertura
LD Alajuelense
۱
۰
Limon FC
Finished
۲۰:۳۵
AD San Carlos
۱
۱
CS Cartagines
Finished
۰۵:۰۰
AD Santos De Guapiles
۰
۲
Guadalupe FC
Finished
۰۰:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie
FC Twente Enschede
۰
۱
MVV Maastricht
Finished
۱۸:۱۵
Sparta Rotterdam
۳
۰
SC Cambuur
Finished
۱۶:۰۰
GO Ahead Eagles
۳
۰
Roda JC Kerkrade
Finished
۱۳:۴۵
  Paraguay Primera Division, Clausura
Deportivo Capiata
۰
۱
SOL De America
Finished
۰۱:۳۰
  Japan J. League Cup, Playoffs
Yokohama F Marinos
۲
۲
Kashima Antlers
Finished
۰۸:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
  USA United Soccer League
Sacramento Republic FC
۱
۰
LAS Vegas Lights
Finished
۰۶:۰۰
Swope Park Rangers
۵
۱
La Galaxy II
Finished
۲۲:۳۰
Bethlehem Steel FC
۱
۰
Tampa Bay Rowdies
Finished
۲۲:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۱
۴
Seattle Sounders II
Finished
۰۳:۳۰
Phoenix Rising FC
۰
۱
Portland Timbers 2
Finished
۰۶:۰۰
Louisville City FC
۱
۰
Indy Eleven
Finished
۰۳:۰۰
Penn FC
۰
۰
Toronto FC II
Finished
۰۲:۳۰
Atlanta United 2
۳
۲
Richmond Kickers
Finished
۰۲:۳۰
Nashville SC
۳
۳
FC Cincinnati
Finished
۰۴:۰۰
ST Louis FC
۰
۰
Oklahoma City Energy
Finished
۰۴:۰۰
San Antonio FC
۱
۱
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۴:۰۰
Fresno FC
۰
۱
Real Monarchs Slc
Finished
۰۵:۳۰
Reno 1868 FC
۳
۱
Orange County SC
Finished
۰۴:۳۰
Charlotte Independence
۱
۳
North Carolina FC
Finished
۰۳:۰۰
  Norway 2nd Division, Group 1
Fredrikstad FK
۵
۰
Stabaek IF 2
Finished
۱۹:۳۰
Honefoss
۳
۲
Elverum
Finished
۱۹:۳۰
Asker
۰
۱
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
FK Mjolner
۲
۲
Nybergsund
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera D Metropolitana
Real Pilar
۳
۱
CA Atlas
Finished
۲۲:۰۰
Claypole
۱
۰
Yupanqui
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Primera Division, Clausura
Danubio FC
۳
۱
Torque
Finished
۲۲:۳۰
Liverpool Montevideo
۲
۱
Defensor Sporting
Finished
۲۱:۳۰
Montevideo Wanderers
۱
۲
Racing Club Montevideo
Finished
۲۲:۳۰
CA Cerro
۴
۲
CA River Plate
Finished
۲۲:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga West
FC Kitzbuehel
۴
۱
SV Wals-Grunau
Finished
۱۸:۰۰
USK Anif
۶
۰
SVG Reichenau
Finished
۱۵:۳۰
SV Woergl
۳
۲
SC Schwaz
Finished
۱۵:۳۰
  Ecuador Serie A, Segunda Etapa
SD Aucas
۳
۲
CD EL Nacional
Finished
۰۰:۳۰
CD Universidad Catolica
۰
۱
LDU Quito
Finished
۰۳:۰۰
CD Cuenca
۱
۳
CD Tecnico Universitario
Finished
۲۲:۳۰
  Peru Primera Division, Clausura
Universitario De Deportes
۲
۱
Union Comercio
Finished
۰۴:۳۰
Sport Boys Association
۱
۱
Alianza Lima
Finished
۲۳:۳۰
  Japan J.League 2
Mito Hollyhock
۰
۱
Tokyo Verdy
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۰
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۰۸:۳۰
Kamatamare Sanuki
۱
۰
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
FC Machida Zelvia
۳
۲
Oita Trinita
Finished
۰۹:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
۲
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۹:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Londrina PR
۲
۱
EC Sao Bento SP
Finished
۰۳:۳۰
Figueirense SC
۲
۲
Coritiba PR
Finished
۰۱:۳۰
  Guatemala Liga Nacional, Apertura
Antigua Gfc
۱
۲
CSD Coban Imperial
Finished
۲۱:۳۰
CSD Comunicaciones
۱
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
FC Rosengard
۵
۱
Hammarby IF Dff
Finished
۱۷:۳۰
IFK Kalmar
۱
۲
Pitea IF
Finished
۱۵:۳۰
Kristianstads Dff
۴
۲
IF Limhamn Bunkeflo
Finished
۱۶:۳۰
Djurgardens IF Dff
۲
۰
Vittsjo Gik
Finished
۱۶:۳۰
Vaxjo Dff
۰
۴
Kopparbergs/Goteborg FC
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Amateur Bundesliga, Women
1. Ffc Frankfurt
۱
۰
SC Sand
Finished
۱۲:۳۰
SC Freiburg
۰
۲
MSV 02 Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
Werder Bremen
۰
۳
VfL Wolfsburg
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach
۴
۴
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۲:۳۰
SGS Essen-Schonebeck 19/68
۳
۲
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Finished
۱۵:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group K
Guinea-Bissau
۲
۱
Zambia
Finished
۱۹:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group F
Kenya
۳
۰
Ethiopia
Finished
۱۶:۳۰
  Indonesia Liga 1
Madura United
۰
۱
Persija Jakarta
Finished
۱۵:۰۰
PSM Makassar
۲
۱
Arema Indonesia
Finished
۱۲:۰۰
  Mexico Liga Premier
Sporting Canamy
۳
۲
Inter Playa Del Carmen
Finished
۰۰:۳۰
Leones Negros Udg II
۵
۰
Alacranes de Durango
Finished
۲۰:۳۰
  Greece 3rd League, Group 4
Oikonomos Tsaritsanis
۲
۱
FC Fokikos
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Chions 1972
۲
۰
Belluno
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۲
۲
FK 03 Pirmasens
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Busan I Park
۳
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۰۸:۳۰
Asan Mugunghwa FC
۲
۰
Ansan Greeners FC
Finished
۱۱:۳۰
  Portugal Segunda Liga
Estoril Praia
۲
۲
SC Varzim
Finished
۱۳:۴۵
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo V
Aravaca CF
۲
۱
Cd Col Diocesano
Finished
۱۷:۳۰
AD Alcorcon
۱
۰
C.d.i. De La Amistad
Finished
۱۷:۳۰
Real Madrid
۶
۰
CD Canillas Juvenil
Finished
۲۰:۳۰
  Russia Zone Chernozemeye
Metallurg-m Lipetsk
۱
۳
FC Metallurg-Oemk
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Atletico Camioneros
۰
۰
Club Atletico Parana
Finished
۲۲:۳۰
  Denmark 1st Division
HB Koege
۱
۲
Silkeborg IF
Finished
۱۵:۱۵
Hvidovre IF
۵
۱
Thisted FC
Finished
۱۵:۱۵
FC Helsingoer
۱
۲
Nykoebing FC
Finished
۱۵:۱۵
  Brazil Paulista, Segunda Divisao
Comercial SP
۲
۲
Sao Jose EC SP
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Primera B
CD Cobreloa Calama
۱
۰
Nublense
Finished
۱۸:۳۰
Deportes Copiapo
۲
۱
CD Cobresal
Finished
۲۳:۰۰
Deportes La Serena
۱
۰
Deportes Puerto Montt
Finished
۰۱:۳۰
CSD Rangers
۰
۱
Union San Felipe
Finished
۰۲:۳۰
Santiago Wanderers
۴
۱
Deportes Magallanes
Finished
۱۸:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Deportivo Petare
۲
۰
Angostura FC
Finished
۲۲:۳۰
Yaracuyanos FC
۲
۰
Real Frontera FC
Finished
۲۲:۳۰
Libertador FC
۱
۰
Chico de Guayana
Finished
۲۲:۳۰
Urena SC
۳
۲
Union Local Andina
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Furrial
۰
۰
Ucv FC
Finished
۲۲:۳۰
Llaneros FC
-
-
Titanes FC
Finished
۲۳:۰۰
Atletico El Vigia
-
-
Union Atletico Falcon
Finished
۲۳:۰۰
  Peru Segunda Division
Universidad Cesar Vallejo
۲
۰
CD Sport Loreto
Finished
۲۳:۳۰
Juan Aurich de Chiclayo
-
-
Alfredo Salinas
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera Division, Women
CA Platense
۴
۰
San Lorenzo de Almagro
Finished
۲۱:۳۵
  Italy Serie C, Girone A
AC Cuneo 1905
۱
۰
Olbia Calcio 1905
Finished
۱۶:۰۰
Albissola 2010
۱
۱
Piacenza Calcio 1919
Finished
۲۲:۰۰
US Pistoiese 1921
۰
۲
AC Pisa 1909
Finished
۱۶:۰۰
Carrarese Calcio 1908
۴
۲
Novara Calcio
Finished
۱۶:۰۰
US Alessandria Calcio 1912
۱
۱
Robur Siena
Finished
۱۸:۰۰
Arzachena Costa Smeralda Calcio
۱
۰
Juventus U23
Finished
۱۶:۰۰
AS Pro Piacenza 1919
-
-
Virtus Entella
Cancelled
۱۶:۳۰
Aurora Pro Patria 1919
۰
۱
FC Pro Vercelli 1892
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil U19 Copa Gaucho
Esporte Clube Novo Horizonte RS
۰
۱
Sport Club Oriente Canoas
Finished
۲۲:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
FC Olimpik Donetsk
۰
۱
Kolkheti 1913 Poti
Finished
۱۵:۰۰
  Slovakia 3. Liga
MFK Ruzomberok B
۳
۲
MSK Namestovo
Finished
۱۲:۰۰
Bardejovska
۱
۲
Spisska Nova Ves
Finished
۱۲:۰۰
  Czech Republic Krajsky prebor
Opatovice
۲
۲
Sternberk
Finished
۱۱:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo IV
FC Sevilla
۳
۲
Granada Cf
Finished
۱۳:۰۰
Calavera CF
۲
۱
Recreativo Huelva
Finished
۱۳:۴۵
UD Tomares
۰
۲
Real Betis Balompie Youth
Finished
۱۹:۴۵
  Croatia Prva HNL Academy, Juniori
Nk Rudes
۳
۲
NK Sesvete
Finished
۱۵:۳۰
  Greece 3rd League, Group 5
Ionikos Nikea FC
۰
۱
APO Keratsini
Finished
۱۶:۳۰
  International UEFA Nations League, League B, Gr. 2
Russia
۲
۰
Turkey
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
Asd Roccella
-
-
Citta Di Messina
Finished
۱۶:۳۰
SSC Bari
۰
۰
Turris Calcio Asd
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Ostia Mare
۱
۲
Budoni
Finished
۱۶:۳۰
Latte Dolce Calcio
۱
۱
Albalonga
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca, Serie C
Profute Flywheels
۰
۰
Mageense Futebol Clube
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Kärnten Unterliga West
Annabichler SV
۱
۱
Atus Notsch
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo I
Rc Deportivo La Coruna
۱
۱
Sporting de Gijon
Finished
۱۸:۳۰
  Japan Nadeshiko League, Div 2, Women
Setagaya Sfida
۱
۰
AS Harima Albion
Finished
۰۸:۰۰
  Slovakia 2. Liga
FK Poprad
۰
۵
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۲:۰۰
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
JK Narva Trans II
۵
۳
JK Sillamae Kalev
Finished
۱۳:۳۰
FC Ararat
۶
۱
Tartu JK Tammeka III
Finished
۱۴:۳۰
  England Amateur Championship, Women
Aston Villa Lfc
۰
۰
Durham LFC
Finished
۱۴:۳۰
Manchester United
۳
۰
Charlton Athletic
Finished
۱۴:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Bluebell United FC
۱
۰
Swords Celtic FC
Finished
۱۴:۳۰
Crumlin United FC
۳
۱
Portmarnock FC
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic Divize E
FK Bospor Bohumin
۲
۱
FC Vsetin
Finished
۱۶:۳۰
  International CONCACAF Nations League
El Salvador
۳
۰
Barbados
Finished
۰۵:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
Odusshor Zhas Ulan
۱
۰
Kyzylzhar
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Segunda Division Femenina, Group V
Madrid CFF B
۲
۱
Cd Salamanca Futbol Femenino
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division Femenina, Group III
FC Barcelona B
۶
۱
Ad Son Sardina
Finished
۱۴:۳۰
CE Europa
۲
۰
CF Palleja
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga North
1 FC Germania Egestorf/Langreder
۲
۱
VfL Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli II
۱
۳
VfL Wolfsburg II
Finished
۱۵:۳۰
U.s.i. Lupo-Martini
۰
۲
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۶:۳۰
VfB Oldenburg
۳
۱
TSV Havelse
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VII
Levante UD
۱
۱
CF Valencia
Finished
۱۲:۳۰
Racing Algemesi Cf
۱
۰
Ud Alzira
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga 2 Women, Seria 2
Banat Girls
۱
۷
Olimpia 2 Universitatea Tehnica
Finished
۱۰:۳۰
Olimpic Star Cluj
۷
۰
Sporting Lugas
Finished
۱۱:۳۰
  Serbia Srpska Liga, Vojvodina
Fk Kabel Novi Sad
۱
۰
FK Dinamo 1945 Pancevo
Finished
۱۱:۳۰
  Hungary NB III
Vidi FC II
۲
۱
Puskas Akademia FC II
Finished
۱۲:۳۰
  Cyprus 1st Division, Women
En Thoi Lakatamia
۰
۲
Lefkothea Latsion
Finished
۱۱:۳۰
  Russia Football National League
FC Tyumen
۱
۱
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 1. League Women
SK Slovan Bratislava
۹
۰
Ruzomberok
Finished
۱۱:۳۰
  Slovenia 3. SNL
SD Videm
۱
۲
Kety Emmi Bistrica
Finished
۱۲:۰۰
  India Calcutta Premier Division
Southern Samity FC
۰
۰
Kalighat MS
Finished
۱۲:۱۵
  Singapore NFL Division 1
Balestier United RC
۰
۲
Tiong Bahru FC
Finished
۱۲:۳۰
  Romania Liga 2 Women, Seria 1
Onix Ramnicu Sarat
۲
۰
Vulpitele Galbene Roman
Finished
۱۱:۳۰
  Greece 3rd League, Group 7
Apollon Eretrias
۱
۴
Thiella Kamariou
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 2
BK Avarta
۱
۰
Slagelse BI
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Flekkeroy
۱
۱
Hodd IL
Finished
۱۵:۰۰
Stjordals/Blink
۱
۳
Egersund
Finished
۱۶:۳۰
Kjelsas
۰
۱
Brattvag
Finished
۱۶:۳۰
Nardo
۰
۳
Vidar
Finished
۱۶:۳۰
Vard Haugesund
۳
۳
Valerenga IF 2
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
FC Lendorf
۰
۴
SC Weiz
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie C, Girone B
AJ Fano 1906
۱
۰
AS Giana Erminio
Finished
۱۶:۰۰
Fermana FC
۰
۰
FC Sudtirol
Finished
۱۶:۰۰
Imolese Calcio
۱
۰
AS Gubbio 1910
Finished
۱۶:۰۰
Ravenna FC 1913
۲
۰
SS Sambenedettese Calcio
Finished
۱۶:۰۰
AC Renate
۰
۱
SSD Vis Pesaro 1898
Finished
۱۶:۰۰
Virtus Vecomp Verona
۰
۲
Ternana Calcio
Finished
۱۶:۰۰
US Albinoleffe
۰
۱
AC Feralpisalo
Finished
۲۰:۰۰
Pordenone Calcio
۱
۱
LR Vicenza Virtus
Finished
۲۰:۰۰
SS Monza 1912
۱
۱
US Triestina Calcio 1918
Finished
۲۰:۳۰
  Belgium First Division B, First stage
Union Saint-Gilloise
-
-
Kfco Beerschot Wilrijk
Cancelled
۱۶:۰۰
FC Tubize
-
-
Yellow-Red KV Mechelen
Cancelled
۱۹:۳۰
  Italy Serie C, Girone C
AS Viterbese Castrense
-
-
SS Monopoli 1966
Cancelled
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
SSCD Granata 1924
۰
۲
Nardo Calcio
Finished
۱۶:۳۰
  Greece 3rd League, Group 3
Naupaktiakos Asteras
۲
۱
Megas Alexandros Kallitheas
Finished
۱۶:۳۰
  Greece 3rd League, Group 6
Fivos Kremastis
۰
۰
Asteras Amaliados- Panopoulou
Finished
۱۴:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید